Consultant Credite CHIȘINĂU

O.C.N. „Easy Credit” S.R.L. UNA din cele mai mari și reputative organizații de creditare nebancară din Republica Moldova cu active de peste 900 mil. MDL, anunță concurs pentru angajare:

Dorești să obții o experiență de muncă și să devii un membru cu drepturi depline al unei echipe prietenoase de profesioniști adevărați, amabili cu oportunități de avansare carieră – acum ai această șansă.
Drept recompensă pentru lucrul interesant efectuat în condiții foarte bune și o atmosferă placută de lucru va fi remunerarea adecvată.

Ești o persoană responsabilă, disciplinată și onestă, aplică CV-ul cu poză la: hr@easycredit.md   cu specificarea „Consultant Credite Chișinău” sau apelează 0-7845-1111.

Oferim:
• Pachet social 100% conform CM RM
• Salariu atractiv și prime
• Tichete de masă pe Card Electronic 45 mdl/ 1 zi lucrătoare
• Regim de lucru: 5 zile/7 zile și 6 zile/7 zile
• Luni – Vineri: 09.00-18.00 (+2 sâmbete lunar, sunt zile de lucru)
• Loc de muncă în oficiu modern
• Alte facilități

Scopul postului: Acordarea consultațiilor clienților

Cerințe de calificare:
• Fără experiență de muncă
• Studii superioare
• Cunoașterea limbii române, limbii ruse
• Cunoașterea Microsoft Office
• Abilităţi excelente de comunicare, scriere
• Abilităţi de rezolvare eficientă a problemelor și orentarea spre rezultat
• Exprimare coerentă și corectă
• Onestitate și loialitate
• Capacitate bună de învățare
• Abordare creativă și capacitatea de a găsi rapid soluții în situații dificile
• Spirit de inițiativă și capacitatea de a lucra în echipă
• Disciplină

Responsabilități:
• Prelucrarea cererilor de creditare
• Colectarea informației necesare de la clienți și introducererea în baza de date
• Verificarea documentelor prezentate de clienți
• Analiza cererilor de creditare și luarea deciziei finale
• Oferirea clienților informației despre serviciile și produsele companiei

Mai multe detalii cu privire la activitatea companiei le găsiți pe pagina web: https://ecredit.md
• Organizația de Creditare Nebancară „Easy Credit” S.R.L. este o societate comercială înființată la 12 octombrie 2005 ca rezultat al unei investiții străine, directe în Republica Moldova
• Vasta experiență internațională a asociaților companiei, precum și managementul calificat au dus la progresul constant al companiei, ajungînd să fie una din cele mai mari și renumite organizații de creditare nebancară în Republica Moldova
• Inspectoratul Fiscal Principal de Stat, a inclus OCN Easy Credit SRL, în lista agenților economici – Mari Contribuabili ai Republicii Moldova pentru anii 2015, 2016, 2017, 2019, 2020
• Easy Credit – 1-ul loc în 2018 și 3-lea loc în 2019 în Categoria Companiilor Mari și Medii din Topul celor 10 cele mai bune companii pentru care să lucrezi: ocupat în baza Studiul-ui anual „Cele mai bune companii pentru care sa lucrezi” realizat în Republica Moldova de compania de consultanță și training AXA Management Consulting.
• O.C.N. Easy Credit S.R.L. este operator de date cu caracter personal, cu numărul 0000446, 0000446-001, 0000446-002.
• Conform datelor Comisiei Naționale a Pieței Financiare, O.C.N. „Easy Credit” S.R.L., una din lideri pe piața organizațiilor de creditare nebancară din Republica Moldova, fapt ce se datorează încrederii Clienților noștri și a unei munci asidue a Echipei.

Comisia Națională a Pieței Financiare

mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 77, www.cnpf.md

Reclamațiile pot fi depuse: prin e-mail (cu respectarea reglementărilor cu privire la forma electronică – cu aplicarea semnăturii electronice) la adresa office@cnpf.md
sau prin intermediul oficiilor poștale: la sediul CNPF, în cutia poștală amplasată la intrare în sediul instituției (mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 77).
Telefonul consumatorului - 022 85 95 95 - tariful către acest număr de apel va fi considerat apel cu tarif normal conform rețelei și tipului de abonament al inițiatorului.