Curier (cu automobil propriu)

BENEFICII:

  • Salariu negociabil
  • Pachet social conform CM RM
  • Rambursarea combustibilului consumat, uzurii, deservirea tehnică obligatorie
  • Tichete de masă pe Card Electronic 45 mdl/ 1 zi lucrătoare
  • Program de lucru (luni-vineri, 09:00-18:00)

CERINȚELE:

  • Atitudine responsabilă față de muncă
  • Punctual, onest și rapid
  • O bună cunoaștere a orașului Chișinău
  • Permis auto, categoria B
  • Automobil manevrabil și econom
  • Proprietar al automobilului sau cu dreptul de a-l da în chirie
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • De prezentat oferta scrisă cu menționarea costurilor: chirie auto + salariu

ATRIBUȚII:
• Preluarea și livrarea către destinatar a documentelor juridice și verificarea circumstanțelor importante

CV și o scurtă descriere a automobilului (model; anul producerii; consum ciclu oraș; combustibil; oferta cu menționarea costurilor serviciilor descrise în prezentul anunț) expediați la: hr@easycredit.md

ÎNCĂRCAȚI CV-UL sau COMPLETAȚI CV-UL ONLINE

• OCN Easy Credit S.R.L. este o societate comercială înființată la 12 octombrie 2005 ca rezultat al unei investiții străine, directe în Republica Moldova.
• Vasta experiență internațională a asociaților companiei, precum și managementul calificat au dus la progresul constant al companiei, ajungînd să fie una din cele mai mari și renumite organizații de microfinanțare în Republica Moldova.
• Prin Ordinul nr. 637 din 23.11.2018 al Inspectoratului Fiscal Principal de Stat, Easy Credit a fost inclusă în continuare, în lista agenților economici – mari contribuabili ai Republicii Moldova acum și pentru anii 2019-2020.
• Easy Credit – 1-ul loc în Categoria Companiilor Mari și Medii din Topul celor 10 cele mai bune companii pentru care să lucrezi în 2018: ocupat în baza Studiul-ui anual „Cele mai bune companii pentru care sa lucrezi” la cea de-a X-a ediție și realizat în Republica Moldova de compania de consultanță și training AXA Management Consulting.
• OCN Easy Credit S.R.L. este operator de date cu caracter personal, cu numărul 0000446, 0000446-001, 0000446-002.
• Conform datelor Comisiei Naționale a Pieței Financiare, O.C.N. „Easy Credit” S.R.L., una din lideri pe piața organizațiilor de microfinanțare din Republica Moldova, fapt ce se datorează încrederii Clienților noștri și a unei munci asidue a Echipei.

Comisia Națională a Pieței Financiare

mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 77, www.cnpf.md

Reclamațiile pot fi depuse: prin e-mail (cu respectarea reglementărilor cu privire la forma electronică – cu aplicarea semnăturii electronice) la adresa office@cnpf.md
sau prin intermediul oficiilor poștale: la sediul CNPF, în cutia poștală amplasată la intrare în sediul instituției (mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 77).
Telefonul consumatorului - 022 85 95 95 - tariful către acest număr de apel va fi considerat apel cu tarif normal conform rețelei și tipului de abonament al inițiatorului.