Expert-auto — eCredit

Expert-auto

O.C.N. „Easy Credit” S.R.L. cea mai reputativă organizație de creditare nebancară din Republica Moldova, anuntă concurs pentru angajare:

Expert-auto
Dacă ești un profesionist și dorești să devii un membru cu drepturi depline al unei echipe de profesioniști adevărați cu oportunități de avansare carieră – acum aveți această șansă. Drept recompensă pentru munca efectuată va fi remunerarea proporțională.

Dacă ești responsabil, disciplinat și activ, aplică CV-ul cu o poză la: hr@easycredit.md cu specificarea ”Expert-auto” sau apelați: 0 7845 1111.

Oferim:
⦁ Pachet social 100% conform CM RM
⦁ Program de muncă: Luni–Vineri, 09:00-18:00
⦁ Salariu atractiv și prime proporțional rezultatelor obținute
⦁ Posibilitate de avansare
⦁ Oficiu modern în centrul capitalei
⦁ Alte facilități

Scopul postului: Realizeaza rapoartelor de evaluare pentru toate tipurile de bunuri mobile: auto (autoturisme, autovehicule, automobile,)alte bunuri.

Sediul: mun. Chișinău, str. Tighina 49/4

Cerințe:
⦁ Studii tehnice
⦁ O bună experiență în domeniu.Competențe in evaluare pe piata auto.
⦁ Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel
⦁ Cunoaşterea limbii române și limbii ruse
⦁ Permis auto cat. B

Responsabilități:

⦁ Planificarea, coordonarea activității
⦁ Prezentarea rapoartelor de activitate , competenta in evaluare pe piata auto.

Национальная комиссия по финансовому рынку

мун. Кишинэу, бул. Штефана чел Маре 77, www.cnpf.md

   Жалобы могут быть поданы: по электронной почте (в соответствии с правилами об электронной форме - с применением электронной подписи) по адресу office@cnpf.md
или через почтовые отделения: в центральном офисе НКФР, в почтовый ящик, расположенный у входа в центральный офис учреждения (мун. Кишинэу, бул. Штефана чел Маре 77).
Телефон потребителя - 022 85 95 95 - тариф на вызов по данному номеру будет рассматриваться как обычный тарифный вызов в соответствии с сетью и типом абонемента инициатора.