Specialist Call Center — eCredit

Specialist Call Center

O.C.N. „Easy Credit” S.R.L. UNA din cele mai mari și reputative organizații de creditare nebancară din Republica Moldova cu active de peste 900 mil. MDL, anunță concurs pentru angajare:

Ești un profesionist și dorești să devii un membru cu drepturi depline al unei echipe de profesioniști adevărați cu oportunități de avansare carieră – acum ai această șansă. Drept recompensă pentru munca efectuată va fi remunerarea proporțională.

Ești o persoană responsabilă, disciplinată și onestă, aplică CV-ul cu poză la: hr@easycredit.md cu specificarea „Specialist Call Center” sau apelează: 0-7845-1111.

Oferim:

• Pachet social 100% conform CM RM
• Regim de lucru: 2 săptămâni 5 zile/7 zile și 2 săptămâni 6 zile/7 zile, lunar
• Luni—Vineri: 08.00-17.00 și 09.00-18.00, inclusiv 2 Sâmbete lunar până la 16.00
• Salariu atractiv și prime proporțional rezultatelor obținute
• Tichete de masă pe Card Electronic 45 mdl/1 zi lucrătoare
• Loc de muncă în oficiu modern
• Posibilitate de avansare
• Alte facilități

Amplasarea: mun. Chișinău, bd. Decebal, 139

Cerințe:
• Studii superioare finalizate
• Experiență de muncă în același domeniu (va constitui un avantaj)
• Buna cunoaștere a limbii române, limbii ruse
• Cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator
• Abilităţi excelente de comunicare
• Capacitate de a lucra în echipă
• Abilităţi de rezolvare eficientă a problemelor
• Abilităţi de organizare şi planificare

Responsabilitățile:
• Comunicarea telefonică și acordarea suportului necesar clienților O.C.N. „Easy Credit”S.R.L. precum și acordarea asistenței potențialilor clienți,
• Constatarea potențialelor probleme și identificarea soluțiilor necesare în scopul îmbunătățirii calității deservirii clienților O.C.N. „Easy Credit”S.R.L.

Национальная комиссия по финансовому рынку

мун. Кишинэу, бул. Штефана чел Маре 77, www.cnpf.md

   Жалобы могут быть поданы: по электронной почте (в соответствии с правилами об электронной форме - с применением электронной подписи) по адресу office@cnpf.md
или через почтовые отделения: в центральном офисе НКФР, в почтовый ящик, расположенный у входа в центральный офис учреждения (мун. Кишинэу, бул. Штефана чел Маре 77).
Телефон потребителя - 022 85 95 95 - тариф на вызов по данному номеру будет рассматриваться как обычный тарифный вызов в соответствии с сетью и типом абонемента инициатора.