Consultant Credite (on-line)

Oferim:
• Pachet social 100% conform CM RM
• Salariu motivant
• Prime suplimentare pentru rezultatele activității
• Tichete de masă pe Card Electronic 45 mdl/1 zi lucrătoare

Program de lucru: fluctuant, a cîte 8 ore/1 zi, în intervalul de timp 08.00-20.00, 6 zile/7 zile

Sediu: str. Al. Pușkin 62 A (intersecția cu str. Albișoara)

Cerințe:
• Studii superioare
• Deţinerea abilităţilor de comunicare foarte bune
• Cunoaşterea limbii române şi limbii ruse la un nivel înalt
• Cunoaşterea calculatorului la nivelul utilizatorului- Word, Excel

Responsabilități:
• Prelucrarea cererilor de creditare
• Colectarea informațiilor necesare de la clienți și introducerea lor în baza de date
• Verificarea documentelor prezentate de clienți
• Analiza cererilor de creditare și luarea deciziei finale
• Consultarea clienților la apelurile telefonice de intraredespre serviciile și produsele companiei

Aplică CV-ul cu poză la: hr@easycredit.md cu specificarea „Consultant Credite (on-line)” sau apelează 0-7845-1111.

ÎNCĂRCAȚI CV-UL sau COMPLETAȚI CV-UL ONLINE

• Organizația de Creditare Nebancară „Easy Credit” S.R.L. este o societate comercială înființată la 12 octombrie 2005 ca rezultat al unei investiții străine directe în Republica Moldova
• Vasta experiență internațională a asociaților companiei, precum și managementul calificat au dus la progresul constant al companiei, ajungând să fie una din cele mai mari și renumite organizații de creditare nebancară în Republica Moldova
•  Inspectoratul Fiscal Principal de Stat, a inclus OCN Easy Credit SRL, în lista agenților economici – Mari Contribuabili ai Republicii Moldova pentru anii 2015, 2016, 2017, 2019, 2020.
• Easy Credit – 1-ul loc în 2018 și 3-lea loc în 2019 în Categoria Companiilor Mari și Medii din Topul celor 10 cele mai bune companii pentru care să lucrezi: ocupat în baza Studiul-ui anual „Cele mai bune companii pentru care sa lucrezi” realizat în Republica Moldova de compania de consultanță și training AXA Management Consulting
• OCN Easy Credit S.R.L. este operator de date cu caracter personal, cu numărul 0000446, 0000446-001, 0000446-002
• Conform datelor Comisiei Naționale a Pieței Financiare, OCN Easy Credit S.R.L., este una din lideri pe piața organizațiilor de creditare nebancară din Republica Moldova, fapt ce se datorează încrederii Clienților noștri și a unei munci asidue a Echipei

Comisia Națională a Pieței Financiare

mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 77, www.cnpf.md

Reclamațiile pot fi depuse: prin e-mail (cu respectarea reglementărilor cu privire la forma electronică – cu aplicarea semnăturii electronice) la adresa office@cnpf.md
sau prin intermediul oficiilor poștale: la sediul CNPF, în cutia poștală amplasată la intrare în sediul instituției (mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 77).
Telefonul consumatorului - 022 85 95 95 - tariful către acest număr de apel va fi considerat apel cu tarif normal conform rețelei și tipului de abonament al inițiatorului.