Manager vânzări Bălți – eCredit

Manager vânzări Bălți

Dacă ești un profesionist și dorești să devii un membru cu drepturi depline al unei echipe de profesioniști adevărați cu oportunități de avansare carieră – acum ai această șansă. Drept recompensă pentru munca efectuată va fi remunerarea proporțională.

Dacă ești responsabil, disciplinat și activ, aplică CV-ul cu o poză la: hr@easycredit.md       cu specificarea ”Manager vânzări Bălți” sau apelați: 0-7845-1111.

Oferim:
• Pachet social 100% conform CM RM
• Program de muncă: Luni–Vineri, 09:00-18:00
• Salariu atractiv și prime proporțional rezultatelor obținute

• Tichete de masă pe Card Electronic 45 mdl/ 1 zi lucrătoare
• Posibilitate de avansare
• Lucru dinamic în teren
• Alimentarea cu combustibil a automobilului
• Alte facilități

Scopul postului: Identificarea continuă a noilor parteneri și dezvoltarea relațiilor cu cei existenți

Localitatea: mun. Bălți

Cerințe:
• Studii superioare
• O bună experiență de management în vânzări directe
• Cunoașterea principiilor și circulației documentare în vânzări
• Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel
• Cunoaşterea limbii române și limbii ruse
• Permis auto cat. B
• Automobil propriu econom și funcțional

Responsabilități:
• Administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți
• Efectuarea apelurilor de ieșire în scopul abordării noilor clienți
• Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor companiei
• Participarea la negocieri, întocmirea contractelor
• Planificarea, coordonarea activității în localitatea arondată
• Prezentarea rapoartelor de activitate

ÎNCĂRCAȚI CV-UL sau COMPLETAȚI CV-UL ONLINE

• Organizația de Creditare Nebancară „Easy Credit” S.R.L. este o societate comercială înființată la 12 octombrie 2005 ca rezultat al unei investiții străine directe în Republica Moldova
• Vasta experiență internațională a asociaților companiei, precum și managementul calificat au dus la progresul constant al companiei, ajungând să fie una din cele mai mari și renumite organizații de creditare nebancară în Republica Moldova
•  Inspectoratul Fiscal Principal de Stat, a inclus OCN Easy Credit SRL, în lista agenților economici – Mari Contribuabili ai Republicii Moldova pentru anii 2015, 2016, 2017, 2019, 2020.
• Easy Credit – 1-ul loc în Categoria Companiilor Mari și Medii din Topul celor 10 cele mai bune companii pentru care să lucrezi în 2018: ocupat în baza Studiul-ui anual „Cele mai bune companii pentru care sa lucrezi” la cea de-a X-a ediție și realizat în Republica Moldova de compania de consultanță și training AXA Management Consulting
• OCN Easy Credit S.R.L. este operator de date cu caracter personal, cu numărul 0000446, 0000446-001, 0000446-002
• Conform datelor Comisiei Naționale a Pieței Financiare, OCN Easy Credit S.R.L., este lider pe piața organizațiilor de creditare nebancară din Republica Moldova, fapt ce se datorează încrederii Clienților noștri și a unei munci asidue a Echipei

Comisia Națională a Pieței Financiare

mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 77, www.cnpf.md

Reclamațiile pot fi depuse: prin e-mail (cu respectarea reglementărilor cu privire la forma electronică – cu aplicarea semnăturii electronice) la adresa office@cnpf.md
sau prin intermediul oficiilor poștale: la sediul CNPF, în cutia poștală amplasată la intrare în sediul instituției (mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 77).
Telefonul consumatorului - 022 85 95 95 - tariful către acest număr de apel va fi considerat apel cu tarif normal conform rețelei și tipului de abonament al inițiatorului.