Manager Vânzări – eCredit

Manager Vânzări

O.C.N. „Easy Credit” S.R.L. UNA din cele mai mari și reputative organizații de creditare nebancară din Republica Moldova cu active de 900 mil. MDL, anunță concurs pentru angajare:

Ești un profesionist și dorești să devii un membru cu drepturi depline al unei echipe de profesioniști adevărați cu oportunități de avansare carieră – acum ai această șansă. Drept recompensă pentru munca efectuată va fi remunerarea proporțională.

Ești responsabil, disciplinat și activ, aplică CV-ul cu o poză la: hr@easycredit.md   cu specificarea „Manager Vânzări” sau apelează: 0-7845-1111.

Oferim:
• Pachet social 100% conform CM RM
• Program de muncă: Luni–Vineri, 09:00-18:00
• Salariu atractiv și prime proporțional rezultatelor obținute
• Tichete de masă pe Card Electronic 45 mdl/1 zi lucrătoare
• Posibilitate de avansare
• Lucru dinamic în teren
• Alimentarea cu combustibil a automobilului și amortizarea
• Alte facilități

Scopul postului: Identificarea continuă a noilor B2B parteneri și dezvoltarea relațiilor cu cei existenți

Sediul: mun. Chișinău, str. Tighina 49/4

Cerințe:
• Experiență de management în vânzări
• Cunoașterea principiilor și circulației documentare în vânzări
• Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel
• Cunoaşterea limbii române și limbii ruse
• Automobil econom și funcțional si permis auto cat. B constituie avantaj

Responsabilități:
• Administrarea și dezvoltarea portofoliului de B2B parteneri
• Efectuarea apelurilor de ieșire în scopul abordării noilor parteneri
• Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor companiei
• Participarea la negocieri, întocmirea contractelor cu partenerii
• Planificarea, coordonarea lucrului în echipă
• Prezentarea rapoartelor de activitate după finalizarea vânzărilor

Mai multe detalii cu privire la activitatea companiei le găsiți pe pagina web: https://ecredit.md
• Organizația de Creditare Nebancară „Easy Credit” S.R.L. este o societate comercială înființată la 12 octombrie 2005 ca rezultat al unei investiții străine, directe în Republica Moldova
• Vasta experiență internațională a asociaților companiei, precum și managementul calificat au dus la progresul constant al companiei, ajungînd să fie una din cele mai mari și renumite organizații de creditare nebancară în Republica Moldova
• Inspectoratul Fiscal Principal de Stat, a inclus OCN Easy Credit SRL, în lista agenților economici – Mari Contribuabili ai Republicii Moldova pentru anii 2015, 2016, 2017, 2019, 2020
• Easy Credit – 1-ul loc în 2018 și 3-lea loc în 2019 în Categoria Companiilor Mari și Medii din Topul celor 10 cele mai bune companii pentru care să lucrezi: ocupat în baza Studiul-ui anual „Cele mai bune companii pentru care sa lucrezi” realizat în Republica Moldova de compania de consultanță și training AXA Management Consulting.
• O.C.N. Easy Credit S.R.L. este operator de date cu caracter personal, cu numărul 0000446, 0000446-001, 0000446-002.
• Conform datelor Comisiei Naționale a Pieței Financiare, O.C.N. „Easy Credit” S.R.L., una din lideri pe piața organizațiilor de creditare nebancară din Republica Moldova, fapt ce se datorează încrederii Clienților noștri și a unei munci asidue a Echipei.

hr@easycredit.md

Prin expedierea CV-lui la adresa electronică menţionată supra, candidatul îşi dă consimţământul cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal. O.C.N. „Easy Credit” S.R.L. asigură prelucrarea datelor cu caracter personal în corespundere cu prevederile Legii nr. 133 din 08.07.2011 „Cu privire la protecţia datelor cu caracter personal”.

Comisia Națională a Pieței Financiare

mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 77, www.cnpf.md

Reclamațiile pot fi depuse: prin e-mail (cu respectarea reglementărilor cu privire la forma electronică – cu aplicarea semnăturii electronice) la adresa office@cnpf.md
sau prin intermediul oficiilor poștale: la sediul CNPF, în cutia poștală amplasată la intrare în sediul instituției (mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 77).
Telefonul consumatorului - 022 85 95 95 - tariful către acest număr de apel va fi considerat apel cu tarif normal conform rețelei și tipului de abonament al inițiatorului.