Marketing Manager – eCredit

Marketing Manager

Dacă ești cu o experiență de muncă și dorești să devii un membru cu drepturi depline al unei echipe de profesioniști adevărați cu oportunități de avansare carieră – acum ai această șansă. Drept recompensă pentru munca efectuată va fi remunerarea adecvată.

Dacă ești responsabil, disciplinat și onest, aplică CV-ul cu poză la: hr@easycredit.md cu specificarea „Marketing Manager“ sau apelați: 078451111

Oferim:
• Pachet social 100% conform CM RM
• Calculator PERFORMANT
• SOFT LICENȚIAT
• Program de muncă: Luni–Vineri, 09:00-18:00
• Salariu atractiv și prime proporțional rezultatelor obținute
• Oficiu modern în centrul capitalei
• Alte facilități

Sediu: mun. Chișinău, str. Tighina 49/4

Cerințe:

  • Studii superioare
  • Abilități excelente de analiză
  • Persoană dinamică, energică, creativă, comunicabilă
  • Comunicare și scriere în limba română, rusă, engleză
  • Cunoștințe PC, Microsoft Office și alte SOFT-ri relevante
  • Colaborare strânsă cu departamentul vânzări
  • Experiență în domeniu minim 2-3 ani
  • Orientare spre rezultat

Responsabilități:

  • Elaborarea și implementarea strategiilor de marketing
  • Planificarea promovării produselor
  • Elaborarea bugetelor de marketing
  • Brand Book și Design-ul oficiilor
  • Cercetarea de marketing și elaborarea recomandărilor practice
  • Colaborarea nemijlocită cu agențiile de publicitate, mass-media, partenerii, clienții
  • Elaborarea materialelor publicitare (anunțuri, oferte, campanii, etc.)
  • Elaborarea calculelor și studiilor de prognozare în domeniul vânzărilor
  • SEO & Social Media (offline & online)

• OCN Easy Credit S.R.L. este o organizație de creditare nebancară înființată la 12 octombrie 2005 ca rezultat al unei investiții străine, directe în Republica Moldova
• Vasta experiență internațională a asociaților companiei, precum și managementul calificat au dus la progresul constant al companiei, ajungînd să fie una din cele mai mari și renumite organizații de microfinanțare în Republica Moldova
• Prin Ordinul nr. 1222 din 31.12.2015 al Inspectoratului Fiscal Principal de Stat, OCN Easy Credit S.R.L. a fost inclusă în lista agenților economici – mari contribuabili ai Republicii Moldova
• OCN Easy Credit S.R.L. este operator de date cu caracter personal, cu numărul 0000446, 0000446-001, 0000446-002

ÎNCĂRCAȚI CV-UL sau COMPLETAȚI CV-UL ONLINE

Comisia Națională a Pieței Financiare

mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 77, www.cnpf.md

Reclamațiile pot fi depuse: prin e-mail (cu respectarea reglementărilor cu privire la forma electronică – cu aplicarea semnăturii electronice) la adresa office@cnpf.md
sau prin intermediul oficiilor poștale: la sediul CNPF, în cutia poștală amplasată la intrare în sediul instituției (mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 77).
Telefonul consumatorului - 022 85 95 95 - tariful către acest număr de apel va fi considerat apel cu tarif normal conform rețelei și tipului de abonament al inițiatorului.