Marketing Manager – eCredit

Marketing Manager

O.C.N. „Easy Credit” S.R.L. UNA din cele mai mari și reputative organizații de creditare nebancară din Republica Moldova cu active de peste 900 mil. MDL, anunță concurs pentru angajare:

Dorești să obții o experiență de muncă și să devii un membru cu drepturi depline al unei echipe de profesioniști adevărați cu oportunități de avansare carieră – acum ai această șansă. Drept recompensă pentru munca efectuată va fi remunerarea adecvată.

Ești responsabil, disciplinat și onest, aplică CV-ul la: hr@easycredit.md cu specificarea „Marketing Manager” sau apelează: 0-7845-1111

Oferim:
• Pachet social 100% conform CM RM
• Salariu atractiv și prime
• Tichete de masă pe Card Electronic 45 mdl/ 1 zi lucrătoare
• Alte facilități

Responsabilități:

Obiectivul principal al postului de muncă este creearea unei imagini pozitive a serviciilor companiei şi înregistrarea unei creşteri a vânzărilor.

Participarea la crearea și realizarea strategiei de marketing a Companiei;
Planificarea și organizarea evenimentelor de marketing, a campaniilor publicitare, PR-promoțiilor și analiza eficienței acestora;
Organizarea activităților de promovare a imaginii companiei prin intermediul site-ul companiei și rețelelor de socializare și altor metode de promovare;
Completarea permanentă a site-ului cu conținutul necesar;
Analiza concurenților de pe piață;
Organizarea și efectuarea diferitor analize în domeniul marketingului;
Participarea activă la crearea diferitor promoții și evenimente pentru promovarea produselor companiei.
Cerințe de calificare:

Studii superioare în domeniul marketingului;
Cunoașterea la nivel înalt a limbilor române și ruse (engleza va fi un avantaj);
Experiență de muncă într-o funcție similară va fi un avantaj;
Aptitudini de negociere;
Utilizator avansat calculator;
Experiență în organizarea evenimentelor marketing;
Comunicabilitate, responsabilitate, spirit oraganizatoric, creativitate, abilitate de a învăța rapid.
• Abordare creativă și capacitatea de a găsi rapid soluții în situații dificile
• Spirit de inițiativă și capacitatea de a lucra în echipă
• Disciplină

stabilește obiectivele de marketing,
selectează şi aplică cele mai de succes strategii şi tactici de marketing,
stabilește resursele şi formele de promovare,
planurile de marketing,
investighează şi analizează,
monitorizează factorii financiari şi tehnologici care afectează oportunitățile de pe piaţă,
planifică şi aplică activităţile şi campaniile de marketing.

Comisia Națională a Pieței Financiare

mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 77, www.cnpf.md

Reclamațiile pot fi depuse: prin e-mail (cu respectarea reglementărilor cu privire la forma electronică – cu aplicarea semnăturii electronice) la adresa office@cnpf.md
sau prin intermediul oficiilor poștale: la sediul CNPF, în cutia poștală amplasată la intrare în sediul instituției (mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 77).
Telefonul consumatorului - 022 85 95 95 - tariful către acest număr de apel va fi considerat apel cu tarif normal conform rețelei și tipului de abonament al inițiatorului.